Różaniec nie musi być staroświecki

Różaniec nie musi być staroświecki

Różaniec może kojarzyć się wielu – przede wszystkim – młodym osobom z pewnego rodzaju przeżytkiem, zbędnym gadżetem, może nieco przestarzałym. Osoby wierzące, które z różańca korzystają na pewno nie mają tego typu dylematów, jednak producenci różańców starają się iść z duchem czasu i dostosować oferowane przez siebie produkty do obecnych realiów i oczekiwań swoich klientów.

Dyskrecję zapewni srebrny różaniec z kamieniami

Są takie różańce, które jak różaniec prawie wcale nie wyglądają, zatem nie rzucają się w oczy i osoba postronna może nie skojarzyć tego przedmiotu z funkcją jaką pełni on dla swojego właściciela. Takim przykładem są coraz popularniejsze w ostatnim czasie małe różańce, w formie jednej dziesiątki, do których wykonania użyto kolorowych kamieni, a całość połączono chociażby srebrem. Takie srebrne różańce z kamieniami wyglądem bardziej przypominają delikatne bransoletki, dlatego bardzo chętnie korzystają z nich młodzie dziewczęta, a także panie w dojrzalszym wieku. Może to być świetny prezent, na przykład dla chrześnicy. https://www.meritohurt.pl/rozance-srebrne-z-kamienia.html

Różaniec – pierścionek

Dziesiątki różańca w formie pierścionka, czy może bardziej obrączki to to najpewniej nieco bardziej uniwersalny (w porównaniu z bransoletką) wybór, ponieważ sprawdzą się zarówno u pań jak i panów. Takie różańce są na pewno skromniejsze niż bransoletki, a swój szyk i elegancję zachowują dzięki prostocie wykonania. Na takie rozwiązanie często decydują się młode małżeństwa.